Hemen Başvur

Bilgisayar Destekli Çizim - AUTOCAD

Kursun Adı:  BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM - AUTOCAD 
Eğitimin Türü (Online-Yüzyüze ?) ONLİNE
Eğitimin Hedef Kitlesi Makine, İnşaat, Mimar, Harita, Elektrik, Elektronik, Tekstil Mühendisleri ve Teknikerleri, İç Mimarlar, Mobilya Tasarımı, Peyzaj Mimarları, Mutfak ve Teknik çizim işi ile uğraşan herkes içindir.
Kursun Amacı: Kurs süreci içerisinde kursiyerlere Autocad kursu eğitimi içinde programın tanımı yapılarak kağıt üzerindeki teknik çizim kurallarının bilgisayar ortamına Autocad programı vasıtasıyla geçisi sağlanmaktadır. Temel çizim komutlarından başlayarak kişinin öncelikli çizgi üzerindeki hakimiyeti geliştirmeye çalışılacak ve kurs programı dahilinde diğer çizim ve düzenleme komutları ile Autocad öğretilecektir. Autocad kursu eğitim sürecinde 2 boyut ve 3 boyut birlikte verilecektir. 
Eğitime Kimler Katılabilir? (Başvuru İçin Önkoşul Durumu):  Makine, İnşaat, Mimar, Harita, Elektrik, Elektronik, Tekstil Mühendisleri ve Teknikerleri, İç Mimarlar, Mobilya Tasarımı, Peyzaj Mimarları, Mutfak ve Teknik çizim işi ile uğraşan herkes içindir.
Kursun Önemi: Autocad Kursunu alarak Autocad programını tüm detayları ile öğrenmiş olacaksınız. Bu sayede makine, inşaat, mimarlık ve diğer sektörlerdeki tüm teknik çizimleri 2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak hızlı ve doğru bir şekilde çizebilir düzeye ulaşırsınız. AutoCAD Kursu programı içerisinde kursiyerlere AutoCAD programı kullanımı uygulamalı olarak anlatılacaktır.
Kurs Sonu Elde Edilecek Kazanımlar:  (Bu kursun kişiye sağlayacağı avantajlar nelerdir?) Kursiyerlerimiz autocad kursları 'na katılarak Autocad programını tüm detayları ile öğrenmiş olacaklardır. Bu sayede makine, inşaat, mimarlık, mobilya, ambalaj ve diğer sektörlerdeki tüm teknik çizimleri 2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak hızlı ve doğru bir şekilde çizebilir düzeye geleceklerdir.
Kurs Saati: 48 SAAT
Kurs İçeriği:  AutoCAD komutları
Teknik resim kurallarına uygun çizim
Hızlı ve yeterli ölçülendirme
Katman oluşturma ve yönetme
Excel rahatlığını AutoCAD’de kullanma
AutoCAD arayüzeyini değiştirme/kullanma
Temel seviye 3D çizim uygulamaları
Çıktı alma teknikleri
Bitirme Projesi
Kurs Açmak İçin Gereken Asgari Katılımcı Sayısı: 20
Kurs Ücreti: 600 tl
Programda Ders Verecek Eğitmenler: Öğr.Gör.İsmail KARALI, Öğr.  Gör Erdal ÖZTÜRK
Program Koordinatörü: Öğr.Gör.İsmail KARALI

BAŞVURU YAP

Bilgisayar Destekli Çizim - AUTOCAD için aşağıdaki formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Numaranızı başında 0 Olmadan 10 Hane olarak yazınız.

E-Posta Bültenimize Abone Olun

Yeni sertifika programları ve duyurulardan haberdar olun, indirimlerden faydalanın.