Hemen Başvur

Genel Fransızca Dil Kursu

Kursun Adı:  Genel Fransızca
Eğitimin Türü (Online-Yüzyüze ?) Online
Eğitim Tarihi 08 Şubat 2021
Eğitimin Hedef Kitlesi Fransızca öğrenmek veya Fransızcasını geliştirmek isteyen 18 yaş ve üstü adaylar
Kursun Amacı: Adayların genel Fransızca alanına özgün temel becerileri edinmeleri ve/veya bunların geliştirilmesi
Eğitime Kimler Katılabilir? (Başvuru İçin Önkoşul Durumu):  Seviye Tespit sınavına göre gruplama yapılacağından 18 yaş ve üstü ilgilenen tüm adaylar başvurabilir.
Kursun Önemi: Gaziantep’te Fransızca konusunda yetkin bir kursun bulunmayışı Fransızca öğrenmek isteyen adayları üniversitemize yönlendirmektedir. Bu konuda üniversitemize duyulan güven ve üniversitemizin akredite olmuş Yabancı Diller Yüksekokulu kadrosundaki Fransa'da büyümüş, dile son derece hakim öğretim görevlimizle yürütülecek bir kursun birçok kursu pek çok kulvarda geride bırakacak donanıma sahip olduğundan bu kursun açılması şehir, üniversite ve bölge açısından dikkate değerdir. 
Kurs Sonu Elde Edilecek Kazanımlar:  (Bu kursun kişiye sağlayacağı avantajlar nelerdir?) A1 kurunu bitiren adaylar temel düzeyde Fransızca öğrenmiş ve günlük temel ihtiyaçlarını ifade edebilecek seviyeye ulaşmış olacaklardır. Somut gereksinimlerini karşılayabilmek adına bilinen, günlük ifadeleri ve çok temel deyimleri anlayabilir ve kullanabilir; kendini ya da başkalarını tanıtabilir, bu bağlamda, nerede oturduğu, kimleri tanıdığı, sahip oldukları ve benzeri temel
sorular yoluyla iletişim kurabilir; konuştuğu kişilerin yavaş ve anlaşılır bir şekilde konuşması ve
yardıma hazır olması halinde basit düzeyde iletişim kurabilir seviyeye gelmiş olacaktır. A2 ve daha üstü seviyede kursa başlamış olan adaylar ise daha yetkin kullanıcılar olacaklardır. Kişisel, aile, alışveriş, iş ve yakın çevre ile ilgili konularda çok sık kullanılan temel deyimleri ve cümleleri anlayabilir; bildiği, alışılmış konularda doğrudan bilgi alışverişinde bulunarak basit düzeyde iletişim kurabilir; basit bir dil kullanarak kendi özgeçmişi ve yakın çevresi hakkında bilgi verebilir ve anlık gereksinimleri karşılayabilir seviyeye gelecektir.
Kurs Saati: 50 Saat
Programda Ders Verecek Eğitmenler: Öğr. Gör. Murat Örs
Program Koordinatörü: Doç. Dr. Emrah Cinkara

NOT: Sınıflarımız 15 kişiliktir.

Eğitim kullanılacak kitap ve diğer dökümanlar kursumuz tarafından temin edilecektir.

Üniversitemiz personel, öğrencilerine ve mezun öğrencilerimize % 10 indirim uygulanacaktır.

Gruplara özel indirim uygulanmaktadır.

Kurs başladıktan sonra ücret iadesi kesinlikle yoktur.

BAŞVURU YAP

Numaranızı başında 0 Olmadan 10 Hane olarak yazınız.

E-Posta Bültenimize Abone Olun

Yeni sertifika programları ve duyurulardan haberdar olun, indirimlerden faydalanın.