Hemen Başvur

Pratik Arapça Dil Kursu

PRATİK ARAPÇA

KESİN KAYITLAR BAŞLAMIŞTIR.

Haftalık Ders Saati: 6 saat
Hafta Sayısı: 12 hafta
Ders Günleri:  Haftasonu
Ders Saatleri: 13:00'da başlayacak
Toplam Ders Saati: 72 SAAT

 

Arapça dil öğrenim kursu, pratik ağırlıklı 3 aşamalı bir programla, kursiyerlerin dönem sonunda günlük hayatta kendini ifade edebilecek ve iletişim kurabilecek seviyeye getirmeyi hedeflemektedir. Bu amaçla 3 aşamalı bir program hazırlanmıştır. Program Arapça- Türkçe hazırlanmış eğitim seti eşliğinde oluşmaktadır. 

 

  1. Birinci aşamada kursiyerlere temel Arapça kalıpları öğretilerek bunlarla daha çok günlük hayatta kullanılan cümleler kurdurulacaktır, yanı sıra görsel ve işitsel materyallerle kursiyerlerin Arapçaya aşina olmaları sağlanacaktır.
  2. İkinci aşamada öğrenilen kalıplarla kursiyerlerin kendi aralarında daha uzun cümlelerle konuşmaları sağlanacaktır. Bu kapsamda kursiyerleri gruplara ayırarak her grup kendi aralarında bir konuyu seçip normal konuşma tarzında diyaloglar gerçekleştirmeleri sağlanacaktır.
  3. Üçüncü aşamada görsel ve işitsel materyallerden istifade edilecektir. Bu bağlamda haber belgesel vb. programlar takip edilerek kursiyerlerin benzer ifadeler kurmaları sağlanacak dolayısıyla sosyo-kültürel alanda da konuşabilme kabiliyeti kazandırmaya çalışılacaktır.

NOT: Sınıflarımız 20 kişiliktir. Katılımcı sayısı 15’e ulaşması halinde kurs açılacaktır.

           

Üniversitemiz personel, öğrencilerine ve mezun öğrencilerimize % 10 indirim uygulanacaktır.

Gruplara özel indirim uygulanmaktadır.

           Eğitim kullanılacak kitap ve diğer dökümanlar Kursumuz tarafından temin edilecektir.

 

          Kurs başladıktan sonra ücret iadesi kesinlikle yoktur.

 

 

EĞİTMEN HAKKINDA

Yönetici

Admin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam sit amet nulla sed neque congue pharetra sed sed leo. Pellentesque elementum porttitor libero hendrerit porta. Aenean vitae odio semper, iaculis nibh non, hendrerit augue. Nam non tincidunt justo, eu fermentum nulla

BAŞVURU YAP


E-Posta Bültenimize Abone Olun

Yeni sertifika programları ve duyurulardan haberdar olun, indirimlerden faydalanın.