SATIŞ TEKNİKLERİ EĞİTMİ

EĞİTİM AMACI: Günümüzde firmaların karşılaştığı en büyük problemlerin başında ürettikleri üürn veya hizmetleri  satamamalarıdır. Satış konusu her zmaan firmaların can sıkıcı konusu olmuştur ve her geçen gün firmalar bu konuda deneyimli satış elemanları bulmakta zorlanmaktadır. Bu kısa eğitimin temel amacı da satış konusunda firmalara katkı sağlayabilecek deneyimli elemanlar yetiştirmeye çalışmaktır.

EĞİTİMİN ÖNEMİ:  İnsan istek ve ihtiyaçları hız tanımadan büyük bir değişim yaşıyor. Bu değişimden her bilimdalı nasibini aldığı gibi sosyal bilimlerde bu değişimlerden nasibini fazlasıyla almaktadır. Pazarlama bilimi de bu alanlardan bir tanesidir. Ürünlerin, hizmetlerin, düşüncelerin, aklımıza gelen her şeyin pazarlamaya konu olduğu günümüzde sahip olunan kaynaklarla herhangii bir ürün veya hizmet istenilen miktarlarda üretilebilmektedir. ancak satış konusuna geldiğinde firmalar çoğu zaman çareszi kalmaktadırlar. Satış konusu firmaların ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Satış yapılmazsa firmalara ayakta kalamaz. Onun için satış tekniklerini bilen, satışın şifrelerini çözen, deneyimli ve eğitimli satış yapılmazsa firmalar ayakta kalamaz. Onun için satış tekniklerini bilen, satışın şifrelerini çözen, deneyimli ve eğitimli satış elemanlarına fazlasıt-yla ihtiyaç vardır. Onun için bu eğitim programının açılmasına karar verilmiştir.

NOTLAR:

Sınıflarımız 20 kişiliktir. 10 kişiyi bulması taktirde kurs açılacaktır.

PARAF KARTA 6 taksit imkanı

Program başladıktan sonra ücret iadesi yoktur.

EĞİTMEN HAKKINDA

YRD. DOÇ. DR. AHMET TAN

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/ İŞLETME

Gaziantep Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalında öğretim üyesi Politik Pazarlama, Siyasal Reklamcılık, Siyasal İletişim olmak üzere pazarlama ile ilgili akademik araştırmalar yapmakta ve günlük yazılarına devam etmektedir.

E-Posta Bültenimize Abone Olun

Yeni sertifika programları ve duyurulardan haberdar olun, indirimlerden faydalanın.