GASTRONOMİ ve MUTFAK KURSLARI

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Mutfakta yeni, farklı bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Hangi eğitimimiz sizi daha çok yakın.

ETKİLİ VE GÜZEL KONUŞMA İÇİN DİKSİYON EĞİTİMİ

Kişisel Gelişim Eğitimleri

bireye kendini ifade etmede dili doğru, güzel ve etkili kullanmayı öğretmektir. Türkçenin doğru, güzel ve etkili kullanılması için gereken teknik bilgi ve beceri hem nazari bilgilendirme, hem de uygul

MODERN DANS ZUMBA

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Çok hareketli bir ritim yapısına sahip Zumba dansı ile müzik ile ritmik hareket etmeyi sağlamak. Harcanmamış enerjinin boşalmasını sağlayarak rahatlamak.

SERAMİK HEYKEL EĞİTİMİ / KURSU

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Sanat disiplinleri arasında köklü bir geçmişe sahip olan heykel, ilk çağ medeniyetlerinde bile ciddi bir gelişim sergilemiş alanlardan bir tanesidir.

TEMEL SERAMİK EĞİTİMİ

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Seramik ürünler sofra malzemelerinden elektroniğe, sağlık gereçlerinden inşaata, süs eşyasından uzay teknolojilerine kadar hayatımızın hemen her alanında kullanılan ürünlerdir.

ÇİNİ DEKOR EĞİTİMİ

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Osmanlı tarihinden günümüze kalan en özel ve nadide miraslardan birisi olan çini sanatı hala güncel ve gündemdedir. Geleneksel Türk el sanatlarına iyi bir örnek olması açısından önemlidir.

TORNA( ÇÖMLEKÇİ ÇARKI) EĞİTİMİ

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Seramik şekillendirme tekniklerinden birisi olan çömlekçi tornasında şekillendirme, eski çağlardan günümüze kadar gelmiş; rotasyon bir yöntemdir.

E-Posta Bültenimize Abone Olun

Yeni sertifika programları ve duyurulardan haberdar olun, indirimlerden faydalanın.